sobota, 27 lutego 2016

#momentzmonte

Klasyczne Monte zna każdy, ale czy każdy wie o tym, że marka Zott wprowadziła swój przepyszny deser w połączeniu z aż ośmioma dodatkami?
Ja dowiedziałam się podczas wypełniania formularza do nowego projektu TRND. Ciekawa różnych wariantów smakowych bardzo chciałam otrzymać szansę testowania no i stało się! W ramach projektu do wydania miałam 80 zł na Monte z dodatkami. Kurier przywiózł mi kopertę a w niej list powitalny, przewodnik projektu oraz książeczkę "Twoje badanie opinii", którą trzeba na bieżąco uzupełniać.  Zestaw startowy

Z dostępnością deserów nie miałam większych problemów jak w innych miastach, pierwszy sklep i od razu zakupiłam 35 deserów Monte za łączną kwotę 80 zł.
Zgodnie z ideą projektu monte, 16 deserów jest do rozdania znajomym, 16 dla nas.

Zakupy 

Wraz z domownikami od razu zaczęliśmy testowanie: w domu, w pracy, w szkole. Deser jest znakomitą przekąską nie tylko dla najmłodszych. Teraz każde odwiedziny w naszym domu powiązane są z testowaniem Monte z dodatkami. Jak dotąd pojawiły się tylko same pochwały i zaskoczenie, że Monte z dodatkami jest tak przepyszne. Znajomi już są pewni, że zakupią Monte z dodatkami.
Ciężko określić, który smak jest najlepszy, ale jedno jest pewne - każdy znajdzie coś dla siebie!

 Moment z Monte w łóżku

Moment z Monte w pracy
1 komentarz:

  1. Miałam okazję spróbowania deserków Monte z dodatkami.
    Rodzina jak i znajomi sa zachwyceni deserkami Monte z dodatkami. Dodatkowo jest tyle wariantów smakowych, że można wybierać w smakach i każdego dnia zajadać sie innym. Monte zadbało o to by, każdy mógł znaleźć TEN ideał dla siebie. Taki deserek sprawdzi się swietnie jako przekąska lub podwieczore nie tylko dla tych najmłodszych. Polecam

    OdpowiedzUsuń